Почнаа активностите за јубилејното издание на Грин бич фестивал

Вистинскиот хип-хоп фестивал во склоп на фестивал кој се подготвува за овогодишниот, по многумина најсилен EXIT досега, тукушто се зголеми со најбараните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе наредба за спроведување истражна постапка против едно лице бидејќи постои основано сомнение дека ...
сите 189 | | | веќе видена

Екс министерката Гордана Јанкуловска и поранешниот шеф на тајната полиција Сашо Мијалков се само дел од поранешните функционери кои пред судот во Стразбур се ...
сите 411 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски смета дека во очи на влезот на НАТО, можеме да бидеме предмет на кампањата на политичка пропаганда, или на „фејк њуз“. – Дали ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Почнаа активностите за јубилејното издание на Грин бич фестивал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: