Познатата новинарка се искапе во фонтаната во Рима – полицајците ја дочекаа со 450 евра казна


3 копии

Познатата италијанска новинарка, инаку родум од Шпанија, Аида Низар, при посетата на Рим направи инцидент, поради кој мораше да интервенира и полицијата. Едно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Памела Андерсон беше гостинка на синоќешната вечера на фудбалскиот клуб Олимпик од Марсеј , каде се собирала помош за сиромашните деца од градот. наеднаш , во ...
сите 217 | | | веќе видена

Продолжуваат превирањата во Исламската верска заедница. Новиот поглавар Скендер Бузаку е назначен на функцијата од судот, но Реис ул улема хаџи Сулејман ефенди ...
сите 375 | | | веќе видена

Како исходот од првиот круг на македонските претседателски избори ќе влијае на политичките елити, на вториот круг, и воопшто на политичката ситуација во ...
сите 334 | | | веќе видена

Почна пријавувањето на болните и изнемоштени лица, кои во првиот круг на претседателските избори биле спречени да се пријават во Општинската изборна комисија. ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познатата новинарка се искапе во фонтаната во Рима – полицајците ја дочекаа со 450 евра казна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: