Апел за помош на Дарко Арсов, добитник на златни медали на Специјалната Олимпијада

На младиот Дарко Арсов итно му е потребна трансплантација на црн дроб како би се решила неговата лоша здравствена состојба. 37-годишниот Дарко е добитник на ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Спортистот Дарко Арсов и освојувач на златен медал во пливање на Специјалната олимпијада во 2011 година денеска по долгогодишно боледување почина на 37 годишна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристен Мајклс е 22- годишна Амреиканка која работи како бебиситерка за семејство со три деца, а кога ги запознала тие ја замолиле да обрне внимание на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бегалец но и пратеник со добра плата е во моментов Никола Груевски. Иако полицијата го бара со потерница, поради изречената казна од две години, тој се уште го ...
сите 392 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски. ВМРО-ДПМНЕ беше вчера под ...
сите 140 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 101 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 80 | | | веќе видена

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„Антизападното раководство на ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Апел за помош на Дарко Арсов, добитник на златни медали на Специјалната Олимпијада

Од:
До кого (е-маил):
Порака: