Неколку совети како да бидете сигурни дека вашето дете ќе биде добар возач

3 копии

Имајќи го во предвид фактот дека сообраќајните незгоди се водечка причина за смрт и повреди кај младите лица, родителите со право се загрижени дали нивните ...
| | веќе видена | слични
9 копии
5 копии

 Голем број од сообраќајните несреќи се случуваат заради заморот на возачите, кој им ја намалува концентрацијата, вниманието, па дури и прави да заспијат зад ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

„За мене е неверојатно што сум тука. Имам 80 години и уште продолжувам да работам. За мене е важна работата, со неа живеам во многу животи”, рече филмската ...
сите 97 | | | веќе видена

Како што пишуваат италијанските медиуми првиот човек на Јувентус Андреа Ањели знае која ќе биде следната ѕвезда која ќе пристигне во Торино. Познато е дека ...
сите 242 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена

Економската штета од ураганот Флоренс изнесува 44 милијарди долари, проценува компанијата Муди`с. Според компанијата, штетата е еквивалентна на земјотресот што ...
сите 126 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба со граѓаните и членовите на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Неготино. Мицкоски истакна дека ...
сите 224 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неколку совети како да бидете сигурни дека вашето дете ќе биде добар возач

Од:
До кого (е-маил):
Порака: