Победи здравиот разум: Фиорентина нема да биде казнета

2 копии

Конечно познат стандардниот капитен на „Кариоките“. Селекторот на фудбалската репрезентација на Бразил Тите денес го именуваше фудбалерот на Пари Сен Жермен за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Отворањето нови преговори за брегзитот би зависело од тоа дали владата на Британија ќе поднесе убедлив нов предлог, соопшти владата на Германија. „Ние сме ...
сите 371 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 143 | | | веќе видена

Ве информираме дека согласно податоците од ДАМСКВ на ден 21.01.2019, среднодневните концентрации на РМ10 се под дефинираниот праг на алармирање од 188 g/m3, ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Победи здравиот разум: Фиорентина нема да биде казнета

Од:
До кого (е-маил):
Порака: