Трамп и неговиот адвокат дискутирале потенцијална исплата за приказна на манекенка

Тајната снимка била направена од адвокатот на Трамп, Мајкл Коен Американските кабловски телевизиски мрежи дошле до аудио снимка во која претседателот Трамп и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Адвокатот Драгослав Миша Огњановиќ (57) утре ќе биде погребан, а на неговто последно испраќање ќе присуствуваат неговите две поранешни жени и сегашната ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Американската телевизија Си-ен-ен објави снимка на која Доналд Трамп разговара со својот тогашен адвокат Мајкл Коен за начинот на исплата на Карен Мекдугал, ...
| | веќе видена | слични

Си-Ен-Ен емитуваше аудио снимка на која Доналд Трамп и неговиот поранешен адвокат Мајкл Коен наводно разговараат да платат за правата за приказната на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Стручните служби на Град Скопје ќе ја разгледаат иницијативата поднесена од Општина Аеродром за ново сообраќајно решение на булеварот „Србија“ и во соработка ...
сите 78 | | | веќе видена

Аналитичарите Сашо Клековски и Владимир Божиновски едногласни во објаснувањето зошто ВМРО-ДПМНЕ има несогласување со договорот и со референдумот во вечерашното ...
сите 23 | | | веќе видена

Во отвореното Студио 1 ги анализираме последните апели на партиите пред референдумот – маршот на коалицијата „За европска Македонија“ во Скопје и маршот на ...
сите 58 | | | веќе видена

Вардарци со силно темпо продолжуваат на одигрување натпревари. После големата победа против актуелниот шампион на Европа, црвено-црните слетаа во Скопје, вчера ...
сите 108 | | | веќе видена

Останува уште помалку од една седмица до конференцијата на која што Apple ќе ги претстави трите нови модели на Ајфон и новата генерација на паметниот часовник. ...
сите 71 | | | веќе видена

Единствена цел на пререгистрацијата на граѓаните во системот на Управата за јавни приходи (УЈП) е да се подобрат услугите што оваа институција им ги дава на ...
сите 79 | | | веќе видена

Вечерва, со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност во Скопје ќе се отвори самостојна изложба на хрватскиот уметник Владимир Фрелих, насловена ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трамп и неговиот адвокат дискутирале потенцијална исплата за приказна на манекенка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: