Плажи кои мора да се посетат барем еднаш во животот

Елафониси, Балос и Остров Грамвуса се три од најоддалечените дестинации за туристи за одмор на Крит. Прекрасните бои на плажата се причина за илјадници луѓе од ...
| | веќе видена | слични

Ванда и Мауро побегнаа далеку од Интер и од Копа Америка. Додека репрезентацијата на Аргентина игра на Копа Америка, Мауро Икарди со својата жена се наоѓа на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 180 | | | веќе видена

Јан Кривак, новото засилување на Шкендија, за прв пат ќе има можност да игра пред навивачите на тетовските „црвено-црни“. Меѓутоа ФФМ денеска ги прифати ...
сите 109 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашниот ТВ ДУЕЛ во емисијата “Само вистина“ на Канал 5 телевизија, обвини дека СДСМ и Зора Заев имале ...
сите 182 | | | веќе видена

Светската здравствена организација го подигна нивото на опасност од глобалното ширење на коронавирусот на „многу високо”, откако вирусот се проширил на сите ...
сите 529 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 61 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Плажи кои мора да се посетат барем еднаш во животот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: