Градинката во Зрновци објави оглас на вработување персонал

4 копии

Управниот одбор на Агенцијата за енергетика на Република Македонија објави оглас за избор на Директор на Агенцијата. Кандидатите кои се заинтересирани треба да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пред да започне вакцинацијата против мали сипаници на децата и по скопските училишта в понеделник, на родителите прво ќе им биде одржана лекција за важноста на ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Градинката во Зрновци објави оглас на вработување персонал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: