Нова војна меѓу Врањеш и пејачката – сега е решен да ја уништи


Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш „индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен ...
| | веќе видена | слични

Поп пејачката Марија Шерифовиќ прва и пружи утеха на колешката Јелена Карлеуша после смртта на мајка и Дивна Карлеуша. Јас не се огласував јавно кога неа ја ...
| | веќе видена | слични

Поп дивата Јелена Карлеуша секојдневно објавува фотки од нејзините модни комбинации и секси тело, а за тоа може да посведочат фановите на Инстаграм.Но, не ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јелена Карлеуша овие денови за прв пат излезе од дома и се упати во потрага по нов дом. Станува збор за домот на некогашната фудбалска легенда на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Јелена Карлеуша полека се враќа на нормалниот начин на животот. Таа веќе се ангажира да ги запише ќерките во ново училиште, но и да види како напредуваат ...
| | веќе видена | слични

Двете најпознати српски пејачки со години се лути ривалки, но тоа не било така одсекогаш.Нема да ви се верува, но постои песна која пејачките ја имаат заедно ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јелена Карлеуша не може да се помири со фактот дека нејзината мајка Дивна Карлеуша веќе ја нема. Ги откажала сите настапи во наредните шест месеци, ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 356 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена

Еве ги резултатите од вчерашните натпревари во Бизнис Лигата на Македонија. ЕВН со убедлива игра до победа над Пекабеско Пекабеско 1-9(0-5) ЕВН Пекабеско: ...
сите 49 | | | веќе видена

Колку пари заработи од хидроцентралите? Во 2015 година конзорциумот во кој има удел Мицкоски од владата на Никола Груевски добива 33 илјади метри квадратни ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката – сега е решен да ја уништи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: