Вкусен и сочен викенд ручек: Пица од компири со пршута (ВИДЕО)


Кога времето е пријатно за шетање, никој не сака да поминува долги часови во кујната за да готви, но сепак секој сака да ужива во вкусен и сочен викенд ручек. ...
| | веќе видена | слични

Ананасот е вистинска намирница за летото, помага да се освежите, да не сте жедни, не дебелее, а ова е вистинскиот начин да не згрешите и да изберете вкусен и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ денеска организира протестен марш од Обвинителството до Врховниот суд во 18 часот за, како што велат од партијата, да се упати порака за почитување ...
сите 242 | | | веќе видена

Вечерва на Клиниката за инфективни болести е примен пациент кој е под тесотови за коронавирус. Пациетот доаѓа од Милано и има сипмтони на грип.- Ја информираме ...
сите 50 | | | веќе видена

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас изминатиов период конечно ја доби максималната доверба од Џенаро Гатузо добивајќи стандардно место во првиот тим на ...
сите 125 | | | веќе видена

Нов чекор кон шампионската титула направи екипата на Ливерпул откако преку пресврт славеше во пресметката со Вест Хем. Прво поведе тимот на Јурген Клоп со ...
сите 93 | | | веќе видена

Зоран Заев ѝ пукаше во чело на правдата. Преку аудио материјалот видовме како тој владее со Македонија и зошто државата е на дното. Приказ за тоа е како ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вкусен и сочен викенд ручек: Пица од компири со пршута (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: