Пике ги повика навивачите да престанат да го исвиркуваат Гомеш


2 копии

Барселона славеше над Валенсија 4:2, во 28.коло и го задржа чекорот со Реал во шампионската трка, додека Атлетико во дербито славеше над Севилја 3:1. Барса се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот шампион Барселона очекувано оствари победа над Валенсија (4-2) во последниот меч од 28.коло во Примера, но не беше се идеално за каталонците кои ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона ја победи жилавата Валенсија на „Камп Ноу“ со 4-2, во натпревар во кој каталонците беа многу подобар ривал, но мораа добро да се потрудат, да се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

По поразот во претходното коло на гостувањето во Ла Коруња, Барселона повторно се врати на победите славејќи во 28. коло на домашен терен против Валенсија со ...
| | веќе видена | слични

Лео Меси со два погодоци ја предводеше Барселона до триумф од 4-2 над Валенсија и продолжување на борбата со Реал Мадрид за титулата во ШпанијаВо последниот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонската економија за првпат после подолг период има негативен раст. Зоран Заев успеа ги избрка потенцијалните странски инвеститори кои требаше да отворат ...
сите 115 | | | веќе видена

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Димитар Стевананџија, ги праша пратениците од владејачкото мнозинство зошто брзаат со законот за јазиците. Тој ги обвини пратениците ...
сите 257 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски и членови ма ИК на ВМРО ДПМНЕ денес (19 септември 2017та година) остварија средба со амбасадорите на земјите членки ...
сите 112 | | | веќе видена

Aктуелениот градоначалник на Гази Баба, Тони Трајковски ќе биде кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за нов градоначалнички мандат. Трајковски досега во два мандати ја ...
сите 165 | | | веќе видена

Неговата слика се уште стои на веб сајтот на анти-криминалната организација Селек како генерален директор на организацијата, но утрово со 11 гласа „за“ Тони ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пике ги повика навивачите да престанат да го исвиркуваат Гомеш

Од:
До кого (е-маил):
Порака: