Пијани биле сите кои биле тестирани на излез од дискотека во Кавадарци

Пијани биле сите што неодамна биле тестирани при излегување од дискотека во Кавадарци. Ваков податок изнесе кавадаречкиот градоначалник на седница на Советот, ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Општините Кавадарци, Неготино и Демир Капија ги информираа граѓаните дека поради трагедијата која се случи вчера и сообраќајната незгода во која загинаа 14 ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Граѓаните на Тиквешијата сочувствуваат со семјествата на починатите и повредените во страшната сообраќајна несреќа која се случи на патот Скопје – Тетово.Сите ...
| | веќе видена | слични

Невладините организации и јавните институции од Кавадарци заеднички ќе работат на проекти со кои ќе аплицираат за пари од Европската Унија преку пограничната ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 161 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 331 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пијани биле сите кои биле тестирани на излез од дискотека во Кавадарци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: