Парис Хилтон својот 32-ри роденден го прославила на подот!

„Таа е партијанерка и не и е местото на фестивалот“ изјави Роберт Редфорд кога не и го дозволи присуството на Парис Хилтон на фестивалот во Санденс Девојката родена за забави, Парис Хилтон, докажа дека годините не и можат ништо. На нејзиниот 32–ри роденден, што го прославила во избран ноќен клуб, на сите им приредила извонредно шоу. Придружувана од својот дечко Ривер Випери (21), инаку рапер, таа се забавувала до бесвест, а во еден момент се нашла и на подот. Роденденската забава започнала после полноќ, а траеле до три часот наутро бидејќи Парис денот го минала во болница, заради повредата што нејзиниот дечко ја доживеал при скијањето сакајќи да изведе некој скок. -Колку страшен ден. Кога видов колку е повредена ногата на Ривер ми се слоши бидејќи никогаш немав видено толку длабоко исечена нога. Не можев ниту да замислам какви болки има – изјавила Парис Хилтон. Но, откако во болницата се среќно се завршило, таа веднаш ја почнала прославата на својот роденден на воодушевување на сите нејзини гости, во нејзин ...
| | веќе видена | слични

Парис Хилтон на прославата на својот 32-ри роденден се опила толку многу што почнала да се влече по подот и да се однесува како тинејџерка. Уште еднаш, наместо да приреди гламурозна забав размазената наследничка станала фигура за потсмев.
| | веќе видена | слични

Богатата наследничка Парис Хилтон долго време ќе го памти својот 32. роденден. За жал, по лошо. Наместо гламурозна забава, таа успеала да направи скандал. Хилтон се опила, па почнала да се влече по подот и да се однесува како тинејџерка. Нејзиниот дечко, исто така се напил, и завршил во болница.
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот Ѓорге Иванов денеска ги негираше и наводите од службената белешка на УБК од објавеното решение за притвор за Кирил Божиновски, исто како и во ...
сите 308 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 309 | | | веќе видена

Во моментов не постојат официјални информации дали полицијата има сознанија дека Груевски е во земјата, штом потрагата ја започна пред неговиот дом. Единствено ...
сите 217 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 170 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 252 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 59 | | | веќе видена

Унгарската влада вели дека експремиерот на Македонија, Никола Груевски, кој е осуден на две години затвор, побарал азил поради закани за неговиот живот и ...
сите 469 | | | веќе видена

Тридневната инертност на институциите беше доволна екс премиерот Никола Груевски да се даде во бегство. Од петокот до понеделникот, судските служби се обидоа ...
сите 466 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Парис Хилтон својот 32-ри роденден го прославила на подот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: