Пијан татко ја силувал пијаната ќерка пред целото семјство

Маж на возраст од 50 години од српското место Кањижа е уапсен откако ја силувал својата 21 годиншна ќерка пред очите на целото семејство. Настанот се случил во саботата навечер, во семејната куќа каде што таткото организирал забава со своите пријатели и семејството. Пијан мажот после заминувањето на гостите ја однел пијаната ќерка во својата соба каде што го извршил чинот на силување. Поради алкохолизираната состојба на девојата таа воопшто неможела да се одбрани и не пружела никаков отпор а пак ниту пак другите од семејството можеле да се спротистават на таткото. Девојката следниот ден го пријавила сето тоа во полиција.
| | веќе видена | слични

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија. ...
сите 226 | | | веќе видена

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 41 | | | веќе видена

Независниот пратеник Ферид Мухиќ за „ А1он “ не сакаше да каже дали ќе излезе на претстојниот референдум за промена на името, како и дали ќе гласа за уставните ...
сите 131 | | | веќе видена

И годинава на свеченото отворање на фестивалот „Браќа Манаки” во Битола се повтори истата пракса како и претходните години. По сликањето на црвениот тепих и ...
сите 71 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена

Ни пристигна и таа прекрасна есен, според многумина најубаво годишно време … Сепак, Меркур е денес во квадрат со Сатурн, а почетокот на есента се карактеризира ...
сите 65 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пијан татко ја силувал пијаната ќерка пред целото семјство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: