Ако дозволи времето, викендов ќе се прска против комарци

2 копии

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ако дозволи времето, викендов ќе се прска против комарци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: