Во струшко тешка сообраќајка во Охрид одземено едногодишно дете

2 копии

Едно лице е тешко повредено во сообраќајна несреќа која вчера околу 12:50 часот се случила кај селото Подвис, на патот Кичево-Охрид. Од МВР информираат дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
14 копии
3 копии
4 копии
3 копии
повеќе

Останато

Судските служби во текот на денешниот ден прават нови обиди да го достават решението на Кривичниот совет, со кое се одбива жалбата против решението на судија ...
сите 463 | | | веќе видена

Раководството на ВМРО-ДПМНЕ вечерва оддржува седница на централниот комитет во седиштето на партијата. Највисоко на агендата на вечерашниот состанок се очекува ...
сите 241 | | | веќе видена

Иницијативата Правда за Никола Груевски денеска преку сооштение искажа незадоволство од одбивањето на второстепената жалба за одложување на издржувањето на ...
сите 104 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска попладне ги посети американските воени гробишта во предградието Сирен на Париз, кои се симбол на учеството на ...
сите 61 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Кавадарчани постојано се жалат дека несовесни поединци откако ќе им помине меракот, престануваат да се грижат за кучињата кои некогаш им биле миленици, па ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во струшко тешка сообраќајка во Охрид одземено едногодишно дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: