Петковски: Tевдовски е левичар, а на Заев тоа му пречи

2 копии

Kога се говори за композиции во Владата мора да се има во вид фактот што мандатарот и премиерот Зоран Заев многупати е доведен во ситуација надвор од својата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 129 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Петковски: Tевдовски е левичар, а на Заев тоа му пречи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: