Илиевски го објави списокот на фудбалери за дуелите со Србија и Ерменија

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација до 21 година ги објави имињата на фудбалерите кои ќе бидат во комбинација за настап на квалификациските ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селекторот на младата фудбалска репрезентација на Македонија (до 21 година), Добринко Илиевски, повика 22 фудбалери за натпреварите против Србија на гости на 7 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација до 21 години Добринко Илиевски, денеска ги соопшти имињата на 22. повикани за претстојните натпревари со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 85 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 133 | | | веќе видена

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 275 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Илиевски го објави списокот на фудбалери за дуелите со Србија и Ерменија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: