Пет нешта што ги научив на факултет, а што направија разлика во мојот денешен живот

Има една изрека која вели: Деновите се долги, но годините се кратки. Ова се чини особено точно кога ќе се осврнете на студентските години. Ова се пет нешта кои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Пет нешта што ги научив на факултет, а што направија разлика во мојот денешен живот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: