Бомба на Азар од Русија: По шест прекрасни години во Челси, време е за нова авантура, сите знаат каде сакам!


Еден Азар ја стави под знак прашалник иднината на Стемфорд Бриџ вели дека размислува за нова авантура и додва дека сите знаат која е неговата дестинација од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Најголемите и најзначајните европски клубови и ова лето не штедат пари за да соодветно ги засилат своите редови пред престојната сезона и големи предизвици. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Иако не преставува закана по Русија, влезот на Македонија во Алијансата и ЕУ заедницата ќе помогне да се стабилизира историски немирниот дел на Европа, напиша ...
сите 226 | | | веќе видена

Со сведочењето на Сашо Тасевски вечерва во 23 часот заврши целодневното рочиште за настаните во Собранието за 27 април минатата година. Судијката Добрила ...
сите 207 | | | веќе видена

Грчкиот весник „Екатимерини" открива дека по интервенција од Атина македонската државната новинска информативна агенција ја сменила изјавата на премиерот Зоран ...
сите 118 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 169 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бомба на Азар од Русија: По шест прекрасни години во Челси, време е за нова авантура, сите знаат каде сакам!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: