Пепи и Муто – Краток домашен филм! Видео!


Краткиот филм на младиот режисер Георги Унковски „Пепи и Муто“ сега може да го погледнете онлајн, откако беше на неколку светски фестивали за краткометражен филм. Во продукција на „Фокус Покус“, овој краток филм во траење од 17 минути ќе ве насмее до солзи.
| | веќе видена | слични

Останато

Енвер Тоска, осомничениот за свирепото убиство во Прилепско имал завршено образование за физиотерапевт, а бил запишан и на курсот во Полициската академија, ...
сите 156 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 123 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 267 | | | веќе видена

Уставниот суд на денешната седница треба да одлучува за уставноста и законитоста на Одлуката за распишување на референдум, донесена од Собранието на Република ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пепи и Муто – Краток домашен филм! Видео!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: