Урнебесно: Манчестер Сити со еден твит ги насмеа фановите, се работи за Лукаку (ФОТО)


Англискиот првак доста сликовито ја објасни ситуацијата, а фановите се изнасмеаа на оваа реакција која беше една реална слика за тоа каков меч одигра Лукаку ...
| | веќе видена | слични

„Милионерите“ подобри од Манчестер Сити. Ријад Марез дебитираше за Манчестер Сити изминатата ноќ против Борусија Дортмунд на стартот на американската турнеа. ...
| | веќе видена | слични
8 копии
2 копии

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 51 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебесно: Манчестер Сити со еден твит ги насмеа фановите, се работи за Лукаку (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: