Трамп: Северна Кореја и трговијата се поважни од истрагата за Русија

Специјалниот советник Мулер можно е да го повика претседателот пред големата порота Американскиот претседател Доналд Трамп, смета оти преговорите околу ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Истрагата против Доналд Трамп е организирана од страна на блиски луѓе до Обама со цел да се сокрие вистината за неговиот „лицемерен режим“, пренесува ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Спојувајќи ги религијата и хуманоста, тие денеска инспирираа голем број на кавадарчани да се вклучат во хуманитарната акција за помош на Малкиќ,  на која и е ...
сите 153 | | | веќе видена

Богојавленските чествувања во Охрид продолжија и денеска на Соборот на Свети Јовен Крстител, со капењето на рибарите во Охридското Езеро како продолжение на ...
сите 262 | | | веќе видена

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ го прослави 34 роденден во Кина заедно сопругата Јелена Карлеуша и нивните две ќерки, Ника и Атина. Во 2008 година, кога Тошиќ ...
сите 209 | | | веќе видена

Одговорност за шверцескиот начин на кој СДСМ го објави Законот за двојазичност мора да има. Законот за двојазичност е штетен и ќе има несогледливи последици по ...
сите 383 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 86 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трамп: Северна Кореја и трговијата се поважни од истрагата за Русија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: