(Видео) Пендаровски  во Пробиштип и Карбинци: Нема да дозволиме враќање во минатото


12 копии

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, денеска беше во посета на Пробиштип и Карбинци, каде од жителите на овие општини побара масовна ...
| | веќе видена | слични

Другата опција, посочи Пендаровски, нема визија, сакаат само се што е добро направено за државата да го укинат,  тие да се вратат на власт и само тие да живеат ...
| | веќе видена | слични

Централниот караван на „Заедно напред!“ во текот на денешниот ден ќе биде на средби со граѓаните во Кратово, Пробиштип, Карбинци и Штип. Денеска (17.04.2019, ...
| | веќе видена | слични
34 копии

Само уште три дена за претседателските кандидати да ги убедат граѓаните в неделата гласот да го дадат за еден од нив. Наближувањето на гласањето закажано за ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
9 копии

На 15-от ден од кампањата, кандидатката на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата, Гордана Силјановска Давкова ќе одржи митинзи во Валандово и Гевгелија. Силјановска Давкова ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Јутјуб каналот „FBE“ кој има над 19 милиони следбеници објави видео во кое Американци го даваат своето мислење за песните од Евровизија. Еден од коментаторите ...
сите 321 | | | веќе видена

Лидерот на десничарската партија и досегашен вицеканцелар, Хајнц Кристијан Штрахе поднел тужба против три лица, откако падна во замка со снимениот разговор на ...
сите 218 | | | веќе видена

На средбата двајцата размениле мислења за севкупните билатерални односи меѓу двет земји и констатирале дека тие се пријателски, со интензивни контакти на ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Пендаровски  во Пробиштип и Карбинци: Нема да дозволиме враќање во минатото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: