Пендаровски: Дајте им пример на повозрасните, да продолжиме заедно напред

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски на трибина со младите истакна дека верува во нив и е убеден дека на 5 мај ќе знаат да го направат ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Честит Велигден на сите граѓани, верници што го празнуваат овој голем верски празник. Велигден или воскресението Христово ја симболизира победата на животот ...
| | веќе видена | слични

Повикувам на обединување, да си подадеме рака, да се обединиме сите ококу човековите вредности и да продолжиме заедно напред. За многу години!
| | веќе видена | слични

Кандидатот за претседател поддржан од СДСМ и коалицијата, Стево Пендаровски упати честитки по повод големиот христијански празник Велигден, и повика на ...
| | веќе видена | слични

Стево Пендаровски, кандидатот на СДСМ и коалицијата за иден шеф на државата, денешниот голем празник го одбележува во кругот на семејството со кое замина во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев, преку ФБ одговори на нападите од дополнителната заменичка министерка Петровска.- Во однос на денешното интервју за ...
сите 218 | | | веќе видена

Податоците за здравствената состојба на пациентите никако не смеаат да се коментираат јавно, а тоа ќе се случи во судницата, откако беше побарано на рочиштето ...
сите 262 | | | веќе видена

Ако новата методологија се усвои набрзо – март е отворен прозорец за добивање датум вели Себастијан Малијар од Јacque Delores институтот во париз за тв 24. ...
сите 309 | | | веќе видена

Tри вооружени лица најверојатно го извршиле грабежот во експозитурата на НЛБ банка во Ѓорче Петров. Тие го извршиле грабежот со „опел вектра“ која потоа била ...
сите 88 | | | веќе видена

Реал Мадрид успеа да ја добие пресметката со Севилја со 2-1, но дуелот на „Сантијаго Бернабеу“ го одбележаа спорни моменти од кои најмногу внимание доби ...
сите 123 | | | веќе видена

Австрија дефинитивно се разбуди од сонот во кој ко-организаторот на ЕП живееше пред почетокот на главната фаза. Втор пораз во низа за Австријците во групата ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пендаровски: Дајте им пример на повозрасните, да продолжиме заедно напред

Од:
До кого (е-маил):
Порака: