Кристина Арнаудова ограбена на Клиника: Крадецу, врати ми ги спомените дури и ќе те наградам


Пејачката Кристина Арнаудова вчера била ограбена додека нејзината баба ја сместувала во една од собите на Клиничкиот центар. Непријатниот момент го сподели со фановите на социјалните мрежи.
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка се соблече на своите 37 години со цел да го промовира својот нов албум по име "Liberation". Кристина Агилера објави дека конечно се враќа на музичката сцена и тоа под продуцентската палка на Каније Вест. ""Време е да бидам ослободена" со цел да ги инспирирам останатите да го подигнат својот глас", вели Агилера. Изгледа дека пејачката интензивно работи на враќањето на музичката сцена, а признава дека нејзината ќерка Самер баш и не е воодушевена кога Кристина вежба пеење дома. "Кога пејам дома, таа тропа на вратите и вели дека ѝ пречам додека гледа Peppa Pig", рекла пејачката во интервју за Џими Фелон. Сепак, вели дека е упорна во тоа што го работи и дека се обидува да прави баланс помеѓу мајчинството и кариерата. "Како луѓето успеваат да имаат деца и одат на турнеја?" "Последниот пат кога бев на турнеја, бев бремена со синот...Од тој момент си повторував, како луѓето успеваат да имаат деца и одат на турнеја? Но, знаете, време е мама да се врати и да го прави тоа за коешто е родена", ...
| | веќе видена | слични

Останато

Врховниот лидер на Иран, Ајатола Али Хаменеи, во вторникот изјави дека Иран ќе продолжи да ги намалува своите обврски во рамките на нуклеарниот договор, ...
сите 80 | | | веќе видена

Во Република Македонија владее рекетарска, корумпирана и криминална влада. Со СДСМ и Заев секој бизнисмен или обичен граѓанин е жртва или може да стане жртва. ...
сите 182 | | | веќе видена

Зоран Заев и неговиот клан секојдневно продолжуваат да го понижуваат народот. Како што беше Заев осомничен за Поткуп, а Зоран судски реформатор, така ...
сите 96 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 144 | | | веќе видена

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ вчера по петти пат победи на неофицијалното Светско првенство Вимблдон победувајќи го Роџер Федерер кој важееше за голем ...
сите 317 | | | веќе видена

Косовскиот премиер Рамуш Харадинај денеска изрази подготвеност за враќање кон дијалогот со Белград, но под услов во него да се разговара само за аранжмани во ...
сите 155 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кристина Арнаудова ограбена на Клиника: Крадецу, врати ми ги спомените дури и ќе те наградам

Од:
До кого (е-маил):
Порака: