(ВИДЕО) Инцидент среде емисија на ТВ „Пинк“: Скандал мајсторот се надмина себе!


Добро познатата ѕвезда од Црна Гора, Пурашевиќ,повторно предизвика инцидент среде емисија на Телевизија Пинк. Имено овој пејач стана познат по неговата нумера ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Инцидент среде емисија на ТВ „Пинк“: Скандал мајсторот се надмина себе!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: