Павлопулос: Европа не смее повторно да стане мрачен континент

10 копии

Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос денеска повика на внимателност во одбраната на социјалната правда и солидарност, така што Европа никогаш повторно да не ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос денеска повика на внимателност во одбраната на социјалната правда и солидарност, така што Европа никогаш повторно да не ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос денеска повика на внимателност во одбраната на социјалната правда и солидарност, така што Европа никогаш повторно да не ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос денеска повика на внимателност во одбраната на социјалната правда и солидарност, така што Европа никогаш повторно да не ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос повика на внимателност во одбрана на социјалната правда и солидарност за Европа никогаш повторно да не биде „мрачен ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот претседател Прокопис Павлопулос денеска повика на внимателност во одбраната на социјалната правда и солидарност, така што Европа никогаш повторно да не ...
| | веќе видена | слични

Грчкиот претседател, Прокопис Павлопулос повика на будност во одбрана на социјалната правда и солидарност, со цел Европа да не стане никогаш повеќе мрачен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Американскиот државен секретар, Мајк Помпео, рече дека сака да изгради глобална коалиција против Иран за време на итните консултации на Блискиот Исток. Помпео ...
сите 188 | | | веќе видена

Високата претставничка за надворешна политика и безбедност на Европската унија Федерика Могерини денеска изјави дека се надева оти на местото шеф на ...
сите 73 | | | веќе видена

Соседот кој повика полиција поради гласна расправија во домот на Борис Џонсон, го брани своето однесување и вели дека секој би требало да го стори истото. ...
сите 101 | | | веќе видена

Албанската опозициска Демократска партија(ПД), реагираше по веста дека утре Изборниот колегиум ќе одлучува за уредбата на претседателот Илир Мета за одложување ...
сите 244 | | | веќе видена

За првпат ќе се реализира поврат на 15 отсто од платеното ДДВ кај секој граѓанин. Со оваа мерка на крајот од секоја година кај граѓаните ќе се вратат околу 50 ...
сите 209 | | | веќе видена

Секојдневно се демантирани лажните вести на Антонијо Милошоски, најнеуспешниот министер за надворешни работи. Официјалниот демант од Амбасадата на Шпанија е ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Павлопулос: Европа не смее повторно да стане мрачен континент

Од:
До кого (е-маил):
Порака: