Макпетрол ги додели наградите од четвртото редовно и второто мастер коло од „Верна повторно наградува“

3 копии

Денес, во продажно-сервисниот салон на Хонда беа доделени наградите од четврто редовно и второ мастер коло од наградната игра на Макпетрол АД, „Верна повторно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Доделени Верна наградите од четврто редовно и второ мастер коло Најсреќниот сопственик на Верна картичка на Макпетрол дома си отиде со чамец со управувачки ...
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 265 | | | веќе видена

По бегството на поранешниот премиер Никола Груевски само со лична карта, власта ќе бара начин на обвинетите, освен пасошот да им биде одземен и овој документ, ...
сите 229 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 377 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Макпетрол ги додели наградите од четвртото редовно и второто мастер коло од „Верна повторно наградува“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: