Патниот правец Струмица – Валандово затворен за сообраќај

5 копии

Патниот правец Струмица – Валандово денеска од 10 до 12:30 и од 13:30 до 16 часот ќе биде затворен за сообраќај за сите видови на возила. Затворањето е поради изведување градежни работи на пат, соопшти АМСМ.
| | веќе видена | слични

Патниот правец Струмица - Валандово денеска од 10 до 12:30 и од 13:30 до 16 часот ќе биде затворен за сообраќај за сите видови на возила. Затворањето е поради изведување градежни работи на пат, соопшти АМСМ. (Крај)
| | веќе видена | слични

Патниот правец Струмица - Валандово денеска од 10 до 12.30 часот и од 13.30 до 16 часот ќе биде затворен за сообраќај за сите видови на возила. Затворањето е поради изведување градежни работи на пат, соопшти АМСМ.
| | веќе видена | слични

Патниот правец Струмица - Валандово денеска од 10 до 12:30 и од 13:30 до 16 часот ќе биде затворен за сообраќај за сите видови на возила. Затворањето е поради изведување градежни работи на пат, соопшти АМСМ.
| | веќе видена | слични

Патниот правец Струмица - Валандово денеска од 10 до 12:30 и од 13:30 до 16 часот ќе биде затворен за сообраќај за сите видови на возила. Затворањето е поради изведување градежни работи на пат, соопшти АМСМ.
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Патниот правец Струмица – Валандово затворен за сообраќај

Од:
До кого (е-маил):
Порака: