Познатите дами во своето најконтроверзно модно издание

Позната по скандали овој пет се надминала самата себе.Пеачката позната по своето контраверзно однесување уште еднаш успеала да предизвика бурни реакции во ...
| | веќе видена | слични

Рита Ора прошета скоро гола, а нејзините гради беа во прв план. На себе имаше само гаќички и проѕирен фустан, а иако веќе доволно внимание привлече со самата ...
| | веќе видена | слични

Рита Ора на доделување на MTV награди во Лос Анѓелес била во центар на внимание поради провокативниот стајлинг и бакнување со колешка.Пеачката Рита Ора, кои ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Рита Ора која многумина ја сметаат за најсекси Албанка, минатата ноќ се појави на доделувањето на „МТВ“ наградите во Лос Анџелес, а поради ...
| | веќе видена | слични

Рита Ора на доделувањата на МТВ наградите во Лос Анџелес била во центарот на вниманието поради провокативниот стајлинг и бакнежот со колешката. Пејачката Рита ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во Лос Анџелес се оддржа доделувањето на МТВ наградите, а истите минаа со неколку скандали. Меѓу ѕвездите на вечерта беше и Рита Ора која имаше ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во Њујорк се одржа доделувањето на наградите МТВ ВМА Очекувано на црвениот тепих се појавија бројни познати личности од светскиот шоу бизнис, кои секако ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Наум Стоилковски од ВМРО-ДПМНЕ.„Наместо да се крие зад социјалните медиуми, зад неговите ...
сите 252 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 300 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

По протестите пред домовите на Арнаудов, Мукоски и Василевски, „Македонија-блокира“ предводена од Јанко Бачев и Филип Петровски денес ќе протестираат пред ...
сите 60 | | | веќе видена

Кабинетот на Претседателот на Република Македонија, по објавата во јавноста на Решението на Основниот суд Скопје 1 за определување мерка притвор против Миле ...
сите 60 | | | веќе видена

Политичкиот аналитичар Петар Арсовски вели најголемиот притисок сега е врз Владата и институциите од кои се очекуваат одговори - како Груевски успеал ја ...
сите 208 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 120 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Познатите дами во своето најконтроверзно модно издание

Од:
До кого (е-маил):
Порака: