Патарините ќе служат ЗА ДА СЕ ПЛАТИ ЗАЕМОТ ЗА ПАТАРИНИ

Предупредување е постирано на Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам за новиот автопат Миладиновци-Штип. - Луѓе внимавајте, на автопатот Миладиновци-Штип ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Предупредување е постирано на Фејсбук групата Ѕид на сообрачајниот срам, каде се наведува дека возачите треба да внимаваат. Имено, на автопатот Миладиновци – ...
| | веќе видена | слични

Владата на Зоран Заев на големо се фали како гради патишта, гасовод, градинки, училишта. Не престануваат фалбите како невработеноста се намалила, а животниот ...
| | веќе видена | слични

Автопатот Миладиновци - Штип кој го поврзува Скопје и централна Македонија со истокот на земјата е единствениот автопат и голем сообраќаен проект на Балканот и ...
| | веќе видена | слични

На Фејсбук премиерот Зоран Заев денеска напиша дека патувањето се скратува за 20 до 25 минути со автопатот Миладиновци - Штип. „Автопатот Миладиновци-Штип е ...
| | веќе видена | слични

Премиерот Зоран Заев се огласи денеска на социјалната мрежа Фејсбук. - Автопатот Миладиновци-Штип е пуштен во употреба. Граѓаните добија безбедно, сигурно и ...
| | веќе видена | слични

Премиерот Зоран Заев, освен во соседството, почна да ги пушта и најавените 500 километарски автопати низ Македонија. Тој денеска на Фејсбук се пофали: - ...
| | веќе видена | слични

Останато

Група пратеници предлагаат да се формира Анкетна комисија во Собранието, за утврдување на прекршување на законите и злоупотреба на работењето во СЈО, која ќе ...
сите 648 | | | веќе видена

Здружението на медицински сестри, техничари и акушерки на Македонија (ЗМСТАМ) го поддржува јавниот протест кој ќе се одржи во среда на 18 септември, инициран ...
сите 175 | | | веќе видена

Градоначалникот на Гостивар Арбен Таравари од Алијансата за Албанците во општинскиот Совет ја презеде контролата од СДСМ и ДУИ.Нов претседател на Советот на ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Патарините ќе служат ЗА ДА СЕ ПЛАТИ ЗАЕМОТ ЗА ПАТАРИНИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: