Изградба на две улици во Лесна индустрија

Локалната самоуправа на Зрновци инвестира околу два милиона денари за подобрување на патната мрежа во трите населени места во општината.Парите се обезбедени од ...
| | веќе видена | слични

Останато

На првиот ден од неделата што завршува со референдум , министерот за надворешни работи Никола Димитров на прес конференција во Владата преку табли со напишани ...
сите 73 | | | веќе видена

Никој нема право да се коцка со идентитетот, традицијата, историјата и културата на Република Македонија. Никој нема право да се коцка и како влог да ги става ...
сите 173 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изградба на две улици во Лесна индустрија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: