Налет со репрезентацииве кога ни ги враќате повредени играчите

2 копии

Останато

На повеќето рочишта на СЈО адвокатот на екс министерот за транспорт Миле Јанакиески и поранешниот генерален секретар на владата Кирил Божиновски, Еленко ...
сите 398 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Налет со репрезентацииве кога ни ги враќате повредени играчите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: