Поради дебелината била исфрлена од забавен парк - по 6 месеци се вратила како друга личност

Веројатно знаете дека кога одите во забавен парк, на секоја реквизита има тежина која може да ја издржи.Младиот брачен пар Лекси и Дени Рид имале проблеми со ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Ана Николиќ во Август минатата година ја донесе нејзината ќерка Тара, а од тогаш е мета на медиумите поради вишокот килограми. Ана изминатите ...
| | веќе видена | слични

Некогашниот миленик на женската публика во целиот регион, денеска има 33 години и изгледа сосема непрепознатливо во споредба со она како сме навикнати да го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 173 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 31 | | | веќе видена

Триесетдневен притвор добија петте лица осоминичени во случајот на СЈО „Империја“, Јордан Камчев, Цветан Панделески, Ненад Јосифовиќ, Зорица Арсовска и Тодор ...
сите 209 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради дебелината била исфрлена од забавен парк - по 6 месеци се вратила како друга личност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: