Јувентус избира помеѓу тројца тренери


4 копии
4 копии

Италијанскиот калчолигаш Џенова оди на продажба. Клубот за кој настапува најдобриот македонски фудбалер Горан Пандев ова лето треба да добие нов сопственик. ...
| | веќе видена | слични

Џенова објави на својот клупски сајт дека е ангажирана консултантската куќа „Assietta SpA“ со цел да помогне при продажбата на клубот што е веќе извесна ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аталанта продолжи со своите брилијантни изданија во Серија А, дури и во ситуација кога се соочува со огромен притисок бидејќи се бори за место во Лигата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус избира помеѓу тројца тренери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: