Чочекманијата пред тунелот во Демир Капија продолжува

На фејсбук профилот на музичарот Панчо од групата ДНК се појави видео каде тој самиот е во главна улога и игра чочек пред тунелот на новиот автопат Демир Капија-Смоквица. Почитувани, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на : Тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии….. Цена во инбокс. Со почит Панчо #везам_ко_сингерица
| | веќе видена | слични
5 копии

Почитувани пријатели, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на : Тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии….. Цена во инбокс. Со почит Панчо #везам_ко_сингерица Ова во статусот го порача познатиот музичар до видеото кое го објави на Фејсбук.
| | веќе видена | слични

Владимир Блажев, Панчо од ДНК, јавно се потсмева со скандалозното славење на отворањето на автопатот Демир Капија- Смоквица. Таму забавата кулминираше со блех музика, играње оро и чочеци. На својот Фејсбук профил тој објави видео на кое игра кај тунелот, па во коментар напиша: „Почитувани, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на : Тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии..... Цена во инбокс. Со почит Панчо“.
| | веќе видена | слични

Панчо од познатата македонска група ДНК, заигра пред тунелот и им посака на сите кои сакаат да биде дел од нивната прослава да се обратат кај него, а цената ќе им биде соопштена во инбокс нели како што е редот во денешно време.Во прилог погледнете го видеото кое ќе ве насмее до солзи
| | веќе видена | слични

Пародија, комедија и се останато. Одкако сите почнаа да се смеат за отварањето на тунелот и автопатот Демир Капија - Смоквица, со чочеци и трубачи, нашите почитуивани музички ѕвезди, направија пародија на сето тоа. Панчо од познатата македонска група ДНК, заигра пред тунелот и им посака на сите кои сакаат да биде дел од нивната прослава да се обратат кај него, а цената ќе им биде соопштена во инбокс нели како што е редот во денешно време.  Постот кој беше објавен, имаше опис кој ќе ве насмее до солзи, а гласеше вака: „Почитувани, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на : Тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии.....  Цена во инбокс. Со почит Панчо #везам_ко_сингерица“  
| | веќе видена | слични

Таман мислевме дека стивна чочек манијата, шоуменот на македонската музичка естрада заигра чочек сред тунел. Панчо од ДНК не одолеа и го сефтоса со чочек автопатот Демир Капија – Смоквица. Почитувани, Ви стојам на располагање за секаков вид на отварање на : Тунели, чешмички, автопатишта, свадби и сите останати церемонии….. Цена во инбокс.Со почитПанчо#везам_ко_сингерица Posted by Vladimir Blazev on Четврток, 3 Мај 2018 Извор: 1ТВ
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 177 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 50 | | | веќе видена

Пејачот и композитор Димитар Андоновски, освои две награди за музика на 54. издание на македонскиот театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. Тој ...
сите 48 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чочекманијата пред тунелот во Демир Капија продолжува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: