Razer Phone 2 пристигнува до крајот на годината!


2 копии

Новите два модели на паметни часовници кои што деновиве ги претстави Fossil, според многумина се поврзување на најдоброто од традицијата и дизајнот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Владата на Србија денес и’ испрати финансиска помош на Франција во износ од еден милион евра за обнова на катедралата Нотр Дам во Париз, која е тешко оштетена ...
сите 691 | | | веќе видена

Вчерашните претседателски избори помина со досега најнизок одѕив споредено со претходните претседателски избори, но и парламентарни и локални избори. Според ...
сите 301 | | | веќе видена

Полицијата привела едно лице во гласачко место во кумановското село Тромеѓа кое го фотографирало гласачкото ливче, информираат од Општинската изборна комисија ...
сите 205 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Razer Phone 2 пристигнува до крајот на годината!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: