Паметен часовник кој никогаш не треба да го полните...


2 копии

Прв тренинг на Вардар во јануари 2019 година. Малку загревање за она што претстои. Полнење на батериите пред продолжението на сезоната. Деновиве ќе пристигнат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Имавме состанок со лидери и претставници на политичките партии кои се дел од коалицијата „За подобра Македонија“, која ја предводи ВМРО-ДПМНЕ. Разговаравме ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Паметен часовник кој никогаш не треба да го полните...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: