Антонио Бандерас со избричени веѓи и глава - погледнете ги фотографиите


2 копии

Педесетгодишната актерка Памела Андерсон долго ја сметаат за неприкосновена секс – бомба во Холивуд, но во желбата да го сочува младешкиот изглед претерала со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата актерка Памела Андерсон долго време важи за секс-бомба во Холивуд, но во таа желба за да го задржи својот убав изгледа, претера со ботоксот.Таа се ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер Антонио Бандерас, во средата предизвика големо внимание на срвениот килм во Мадрид, бидејќи се појави непрепознатлив. Бандерас е познат по ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антонио Бандерас деновиве не личи на себе поради филмската улога на Пабло Пикасо. 57-годишниот актер се појави на премиерата на својот најнов филм „Genius ...
| | веќе видена | слични

Останато

Авионот на етиопската воздухопловна компанија „Ethiopian Airlines“ во чиј пад минатата недела загинаа 157 луѓе летел со необично голема брзина по полетувањето ...
сите 234 | | | веќе видена

Британската премиерка, Тереза Меј наредниве денови ќе се обиде по трет пат да ги убеди пратениците во Долниот дом на Парламентот во Вестминстер да го одобрат ...
сите 287 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на СДСМ, Стево Пендаровски, ја прифати поканата за противкандидатот Гордана Силјановска за ТВ дуел. – Се разбира дека ќе има дуел, ...
сите 169 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски денеска го посети Радовиш. Со граѓаните Пендаровски разговараше за важноста земјава да добие претседател ...
сите 92 | | | веќе видена

Целиот процес поврзан со случувањата на 27-ми април е политички монтиран и мотивиран. Пресудите се драконски и нарачани од ликови како Заев и Пендаровски кои ...
сите 285 | | | веќе видена

Јас, за разлика од Стево, немам штаб. Немам луѓе што како војници извршуваат партиски наредби, со надеж дека ако ја завршат добро работата ќе добијат од ...
сите 84 | | | веќе видена

Партијата што брани криминал и насилници е симбол за нелегално прислушување, симбол на системско погазување на човековите права и слободи, денес да глуми ...
сите 143 | | | веќе видена

По ултиматумот на опозицијата за ослободување до денеска до 15 часот на сите приведени по вчерашните протести во Белград и блокадата на Претседателска палата ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Антонио Бандерас со избричени веѓи и глава - погледнете ги фотографиите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: