Пратеници и членови преку Фејсбук порачаа: Барањата се на Биљал Касами, а не на БЕСА?!


Пратениците и членови на крилото на БЕСА кое е под палката на Африм Гаши на нивните фејсбук профили објавија идентичен текст кој гласи:„Би ги замолиле ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Последните случувања со пазарот за двотретинското мнозинство за промена на Уставот и промена на името, отвараат повеќе прашања за тоа дали покрај јавните ...
| | веќе видена | слични

Еден или два пратеници се потребни за Македонија да го промени името во Република Северна Македонија. Во медиумите се појави информација дека пратеничката ...
| | веќе видена | слични

Собраниската седница за уставните измени согласно Договорт од Преспа со Грција, по неколку денешни одложувања, конечно е одложена за утре во 12 часот. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 158 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пратеници и членови преку Фејсбук порачаа: Барањата се на Биљал Касами, а не на БЕСА?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: