(ФОТО) Ова е најпопуларната порно актерка за Македонците!

Порно индустријата го прeзема интернет просторот многу брзо и ваквите сајтови се натпреваруваат во понудата на различни содржини и услуги. Така, на пример, Redtube оди дотаму што прикажува какви наслови бараат гледачите од Македонија во текот на денот. Интересно е дека во тренд кај Македонците е потрагата по видеа со Светлана Топол, таканарачените „семејни врски“, секс на јавно место со девојки од Чешка, како и анален секс.
| | веќе видена | слични

Ако сте пребарувале порно сајтови на интернет и истите ви станале досадни, можеби ќе ве „пробудат“ овие специјални порно сајтови. На нив нема да пронајдете класични порно видеа, туку малку поинаква порнографија, помалку артистичка. Hysterical Literature Станува збор за уметнички проект на Клајтон Кубита, односно колекција од црно-бели видеа, а во секое од нив една жена седи и гласно чита извадоци од книги по сопствен избор. Но, она што не се гледа е лицето кое седи под маса и истовремено додека тие читаат, тој ги „стимулира“ со вибратор. Тие се обидуваат да читаат нормално, но секако, во еден момент губат контрола и... Веќе не читаат, туку прават нешто друго. I Shot Myself Ова е колекција од голи фотки, односно селфи фотографии на жени кои храбро одлучиле да ги објават. Едноставно тоа е галерија од голи фотографии на жени кои не ги направил професионален фотограф, туку тие самите. Audio Porn Овој сајт не треба премногу да се опишува, името говори само за себе. Всушност, тоа е блог на Tumblr и содржи куп ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Едно момче одлучи да ѝ покаже на својата баба снимка од порно филм и да ја сними нејзината реакција. Нејзината реакција дефинитнво ќе ве насмее до солзи. Бабата, сепак не прифаќа да го гледа видеото. Baba gleda kad rade ono hahaha by coolPick
| | веќе видена | слични

Модата одамна ги надмина сите граници, а неодамна се појави модна кампања за пролет 2017 во која моделите се всушност порно актери. Ретко кој би ја забележал гардеробата промовирана на ваков начин, а кампањата предизвика бурни реакции дека ова нималку не наликува на фотосерија чија намена е да се продаде модна етикета.
| | веќе видена | слични

Рачниот часовник Spirit Watch е направен од компанијата Louis Moinet по нарачка на Wealth Solutions... Spirit Watch е произведен само во 50 примероци и е најскап на цел свет со цената од 43.000 евра. Секој од овие часови ќе има по една капка од најстарото виски на светот - шишето Glenlivet од 1862 година. Spirit Watch е само еден во низа од другите часовници на Wealth Solutions, специјално изработени за ултра богаташите. Продажбата на овој часовник започнува од 8 април, а ако сакате да го купите часовникот, ќе мора лично да го контактирате производителот.
| | веќе видена | слични

Останато

Зградата во трговскиот центар Скопјанка во која вчера повеќе од 6 часа беа евакуирани станарите поради неподнослив мирис кој предизвикувал кашлање и печење на ...
сите 162 | | | веќе видена

Скопје, 20 септември 2018 Договорот ги потврдува македонскиот идентитет и државност, ВМРО-ДПМНЕ да даде поддршка ЗА европска Македонија Разногласието и ...
сите 202 | | | веќе видена

Apple неодамна ја претстави најновата генерација на паметни телефони, а додека за самите телефони ретко кој има било каква замерка, една друга работа на ...
сите 46 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Јохан Тарчуловски кој моментално е во домашен притвор, излезе со свој став околу референдумското прашање. Тој на својот ...
сите 50 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„На само 10 дена од одржувањето на референдумот околу преименувањето на Република Македонија како и промената на македонскиот национален идентитет, Владата ...
сите 122 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Ова е најпопуларната порно актерка за Македонците!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: