Овие хороскопски знаци ги очекува прилив на пари следниот месец


Додека некои од нас се нервираат и за најмали ситници, овие хороскопски знаци и во стресни ситуации остануваат со ладни глави. Тие го живеат животот со полни ...
| | веќе видена | слични

Оние кои веруваат во астрологија и ја следат, најверојатно веќе претпоставуваат за кој хороскопски знак се работи. Најромантични и најдобри за врска се луѓето ...
| | веќе видена | слични

 Кој ќе доживее драстични промени во љубовта, а кој на професионално поле? Што ве очекува вас? Некои хороскопски знаци ќе доживеат драстични промени во сите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жените се доста чувствителни и затоа е потребно внимателно да изберат на кои мажи ќе им дозволат да влезат во нивниот живот, за да не се соочат повторно со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Раскинувањата се тешки, особено за оние кои се оставени. Понекогаш се разделувате со взаемна согласност, но тоа не значи дека нема заостанати чувства, па дури ...
| | веќе видена | слични

Тие својата љубов ја покажуваат со дела, а не со зборови! И додека се фрустрирани бдејќи не можат да ги изговорат зборовите „те сакам“ – можеби би требало да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Четири хороскопски знаци имаат најголеми шанси во текот на летните месеци да запознаат некоја нова личност која целосно ќе им го смени љубовниот живот. Доколку ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Продолжуваме со посетите низ Република Македонија. Денес сме во Крива Паланка, остваривме средба со неколку стопанственици, ги посетивме нивните фабрики ...
сите 369 | | | веќе видена

Најтиражниот весник во Израел „Haaretz“ објави вест поврзана со првиот еврејски министер во Македонија која беше отпуштена откако го користеше старото име на ...
сите 293 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден Инфомакс објави анкета од маршот на СДСМ за правда по скопските улици. При анкетата констатирано е дека високи функционери на СДСМ, ...
сите 118 | | | веќе видена

Гласачите од општините Дебар и Маврово-Ростуше наместо во шестата сега ќе припаѓаат во петата Изборна единица со измените на Избирачкиот список кои беа усвоени ...
сите 34 | | | веќе видена

Пратеничкиот состав на СДСМ и коалицијата во Собранието на Република Македонија, работеше посветено и за само три години, донесе низа историски одлуки кои ја ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Овие хороскопски знаци ги очекува прилив на пари следниот месец

Од:
До кого (е-маил):
Порака: