„НЕ Е САМО ЉУБОВТА ГОЛЕМА“: Фабрегас жестоко се возбуди додека ја бакнуваше згодната сопруга (ФОТО)


Неговата ерекција ја расипа романтичната идила Фудбалерот Цеск Фабрегас на Инстаграм објави фотографија на која се бакнува со сопругата Даниела Семан, но еден детаљ целосно го оттргна вниманието од романтичната идила која веројатно требаше да биде во прв план. Имено, повеќе од јасно е дека Фабрегас на фотографијата е малку возбуден, што веднаш предизвика лавина од коментари, особено затоа што е во описот на истата фудбалерот напишал: „Голема љубов“. A post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on Jun 18, 2017 at 12:47pm PDT „Еј легендо, прекрасни сте, но нешто ти набрекнало“, „Се чини дека овде не е голема само љубовта“ , „Нема ништо лошо во ерекцијата кога искрено ја сакаш љубовта на својот живот“, „Малку ти се тесни шорцевите“, беа коментарите на некои негови пријатели, но Фабрегас не беше обесхрабрен од нив, па фотографијата и натаму стои на неговиот Инстаграм профил. A post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on Jun 4, 2017 at 2:24am PDT A post shared by Cesc Fàbregas
| | веќе видена | слични

Ѕвездите откриваат кои знаци од Зодијакот се осудени да останат сами и немаат многу среќа во љубовта. Тука спаѓаат Близнаците, кои често знаат да се нестабилни, да менуваат мислење и расположение. Немаат проблем да најдат партнер, но не и да го задржат. Тука се вбројува и Ракот кој има тенденција да биде воден од емоциите, па затоа често и губи во љубовта. Чувствителни се, лесно кршливи и молчеливи. Девицата често повеќе тактички му пристапува на животот, а многу е прецизна и ситничар и тоа знае партнерот да го извади од кожа. Знаат да се критични и тешки се за љубов и дружење.
| | веќе видена | слични

Фудбалерот на англискиот премиерлигаш Челзи на фотографијата покажува колку е вљубен во својата убава сопруга. Под фотографијата  на која Фабрегас и неговата сопруга Даниела Семан се во прегратка  и нежно се бакнуваат шпанскиот ас  напишал: „Голема љубов“. Но, фановите на фудбалерот веднаш забележаа и нешто друго на фотката и коментираа: -Не е само  голема љубов во прашање, туку и нешто друго. Фановите на Фабрегас не се грижат многу за големата љубов , туку гледаат надолу...
| | веќе видена | слични

Главниот уредник на Сител Драган Павловиќ Латас, во прво и единствено досега негово интервју на сосема лични и приватни теми на гостувањето во емисијата Улица Македонија кај Бојана Скендеровски на Сител 3 зборува за себе, во прво лице, и личните перцепции за љубовта, политиката, кариерата...
| | веќе видена | слични

Фудбалерот Цеск Фабрегас објавил фотографија на Инстаграм на која се бакнува со сопругата Даниела, но еден детал сосема го свртел вниманието од романтиката на која веројатно целел. Имено, на фотографијата јасно се гледа дека Фабрегас малку се возбудил, што веднаш започна лавина од коментари, особено бидејќи во описот на фотографијата напишал: „Голема љубов“. “Изгледа дека не е само љубовта голема“ и „Нема ништо лошо во ерекцијата кога ја бакнуваш љубовта на својот живот“, се само некои од коментарите на неговите следбеници на оваа социјална мрежа, но се чини дека фудбалерот не се обесхрабрил од коментарите на потсмев, бидејќи фотката и понатаму стои на неговиот профил. on Jun 18, 2017 at 12:47pm PDT
| | веќе видена | слични

Останато

Под влијание на невообичаено топла воздушна маса која продира од јужните географски широчини, во текот на новата недела ќе имаме стабилно, суво и сончево ...
сите 254 | | | веќе видена

Оваа хуманитарна помош би требало да ја дистрибуираат  поддржувачите на опозицискиот лидер Хуан Гуаидо, кога САД го призна за претседател на Венецуела. -Ова не ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Др. Гордана Силјановска – Давкова е редовен професор на Правниот факултет „Јустинијан Први“ по уставно право и политички систем.Силјановска беше министер без ...
сите 162 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 188 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Претседателот на македонскиот парламент, Талат Џафери, ќе присуствува на гласањето во Бугарското национално собрание за Протоколот за членство на неговата ...
сите 138 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп подготвен е првпат да употреби вето ако Конгресот биде против неговата објава за вонредна состојба долж границата со ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„НЕ Е САМО ЉУБОВТА ГОЛЕМА“: Фабрегас жестоко се возбуди додека ја бакнуваше згодната сопруга (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: