Тие не сакаат деца: Мажите родени во овие хороскопски знаци имаат други поважни работи

2 копии

Тоа се само убави желби, а понекогаш и нереални. Не секој маж сонува за тоа да се ожени и да има деца. А каква врска има тоа со астрологијата? Се чини дека ...
| | веќе видена | слични

Овие 4 знаци имаат оправдано повеќе среќа од останатите! Овен Овој знак знае дека добрите работи им доаѓаат само на оние кои за нив ќе се изборат, затоа не ја ...
| | веќе видена | слични

 Секој човек е приказна сама за себе, а хороскопските знаци играат голема улога во карактерот и однесувањето. Па така, секој хороскопски знак има некои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен - Овој знак знае дека добрите работи им доаѓаат само на оние кои ќе се изборат за нив, затоа тој не ја чека среќата туку максимално се труди да ги оствари ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По завчерашните два инцидента во КПУ „Скопје“ и констатираните пропусти во безбедносните протоколи на затворот, директорот Ѓоко Котевски најави дека ќе поднесе ...
сите 477 | | | веќе видена

Апелирам до сите оние кои што се залагаат за правда и право, за сите оние што сакаат вистинско обединување во Република Македонија, за сите оние кои што сакаат ...
сите 266 | | | веќе видена

Роберт Омаљев, првиот син на Шабан Шаулиќ, од раѓање е исправен пред тешки животни искушенија. Роберт е роден парализиран, а неговата мајка не се грижела за ...
сите 260 | | | веќе видена

Времето во Македонија е облачно со повремени врнежи од снег, претежно со слаб, а во западните и јужните делови на места со умерен интензитет. Дува засилен, на ...
сите 217 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Расправата за барањето за одземање на имунитетот на Вељаноски,  поднесено од Одделението за организиран криминал и корупција при скопскиот Кривичен суд поради ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тие не сакаат деца: Мажите родени во овие хороскопски знаци имаат други поважни работи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: