Оваа фотографија на Меси и Суарез е ХИТ на интернет

Еден од најизненадувачките и најчудните трансфери екипата на Барселона го направи ова лето кога од редовите на Сасуоло го ангажираше Кевин Принс Боатенг. Луис ...
| | веќе видена | слични

Барселона би можела да биде без Луис суарез во четвртфиналниот дуел од Лигата на шампионите против Манчестер Јунајтед на почетокот на лседниот месец. ...
| | веќе видена | слични

Луис Суарез дефинитивно ќе ги пропушти натпреварите за репрезентацијата на Уругвај во следниот период, тој се повреди во натпреварот против Бетис и тоа во 90. ...
| | веќе видена | слични

Луис Суарес „украде“ еден мал дел од шоуто на Лионел Меси на мечот против Бетис. Уругваецот постигна еден гол во убедливата победа од 4-1 и тој беше навистина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шансите за пласман на ЕП 2020 низ квалификациите се теоретски, но Македонија има обезбедено место во полуфиналето на Лигата на нациите, лига Д, од каде што ...
сите 355 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 218 | | | веќе видена

Една од најголемите дилеми на разведените и самохрани родители е дали, како и кога да ги запознаат децата со својот нов партнер или партнерка. Притоа, ...
сите 140 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Оваа фотографија на Меси и Суарез е ХИТ на интернет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: