Отворен конкурс за зелени бизнис идеи

3 копии
8 копии

Стопанската комора на северозападна Македонија (СКСЗМ) вчера промовира бизнис-хаб во кој ќе се нудат услуги и стручна поддршка за реализирање бизнис-идеи на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во среда (17.05.2017 г.) со почеток од 18:00 часот во Брик Бар (Парк хотел) во Скопје ќе се одржи 23-тото по ред издание на најпопуларниот бизнис-нетворкинг ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Отворен конкурс за зелени бизнис идеи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: