Дурент за летната „бомба“ и потегот на Леброн: Тој ги крши сите бариери…


Ѕвездата на Голден Стејт Вориорс, Кевин Дурент го искажа својот став за најзначајниот трансфер во НБА лигата, преселбата на Леброн Џејмс во Лос Анџелес ...
| | веќе видена | слични

Леброн Џејмс дефинитивно беше топ тема во преодниот рок во НБА лигата кој беше навистина атрактивен, бидејќи големата ѕвезда одлучи да направи нов значаен ...
| | веќе видена | слични

Суперѕвездата на НБА, Леброн Џејмс ќе дебитира за Лос Анџелес Лејкерс на 18 октомври при посетата кај Портланд, соопштија од Лигата. Два дена подоцна, ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот играч во НБА лигата, Леброн Џејмс во наредната сезона ќе биде дел од тимот на Лос Анџелес Лејкерс, но уште од сега има прашања и дилеми за тоа што ...
| | веќе видена | слични

Најдобриот и најдоминантниот играч во НБА лигата и на светот, Леброн Џејмс ја испрати првата порака по неговата преселба во таборот на Лос Анџелес Лејкерс. ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Деновиве во тек е своевидно јавно изјаснување на пратеници од ВМРО-ДПМНЕ дали би гласале за уставни измени , па на своите профили на социјалната мрежа Фејсбук ...
сите 169 | | | веќе видена

Дигитални мерачи на брзина ќе бидат поставени во близината на пет средни училишта во Скопје. Овие инструменти постојано ќе ја детектираат брзината со која ...
сите 84 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македобија утрово беше отворена дводневна регионална конференција за дијалог на високо ниво за политичкото учество на младите и ...
сите 21 | | | веќе видена

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 68 | | | веќе видена

Охрид, 20. септември 2018 (ИНПРЕС) – На Граничниот премин на аеродромот „Свети Апостол Павле“ во Охрид, вчера, после 17:00 часот, за излез од Република ...
сите 144 | | | веќе видена

Своите очекувања во пресрет на следниот дуел во ЛШ ги сподели тренерот на македонскиот шампион Роберто Гарсија и левото руско крило Тимур Дибиров. Тренерот на ...
сите 136 | | | веќе видена

Министерот за финансии Драган Тевдовски денеска изјави дека поддржува наоѓање решение со кое ќе се овозможи пензионерите без дополнителни приходи да немаат ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дурент за летната „бомба“ и потегот на Леброн: Тој ги крши сите бариери…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: