Како до ефективно одстранување на пигментните промени на кожата

2 копии

Сигурно сте забележале дека некои денови вашиот мејкап изгледа совршено, како да ве шминкал професионалец, а друг ден се разлева, се лупи и веќе до пладнето ја ...
| | веќе видена | слични

Некои работи кои нас ни се дневни рутини за нега на кожата, дерматолозите ги тераат да се фатат за глава. Доколку сакате да ја негувате кожата, негувајте ја на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 106 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски прашува „Дали тоа и хрватската министерка за надворешни работи, Марија Пејчиновиќ Буриќ шири лажни вести дека неколку ЕУ-земји се ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како до ефективно одстранување на пигментните промени на кожата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: