Откријте ја моќноста и удобноста на новото Пиканто

Брзање за на работа, метежи по улиците, епа потребен ви е мал и удобен автомобил за да ви го олесни забрзаниот начин на живот. Подгответе се за едно гооолемо изненадувањен од Киа моторс Македонија. Тоа е најновиот модел на Пиканто, дизајниран да ги сруши сите предрасуди и правила при креирањето на еден мал градски автомобил. Иако мало, новото Пиканто е просторен волшебник. Пространоста на ентериерот овозможува комфор во возењето како и кај поголемите возила, а сето тоа е надополнето со електрични ретровизори, мултифункционален и загреван управувач, автоматски клима уред, па дури и блутут. Да, овој автомобил доаѓа заедно со голем избор на high-teach опрема која ќе ги исполни сите ваши очекувања. Епа, ако барате моќност и економичност вие сте на вистинскиот пат на едно идеално и бланскирано возење, а новото Пиканто ви го овозможува токму тоа, со мотори кои ги надминуваат постоечките стандарди за штетна емисија на гасови. И не само што ќе си уживете во комфортното возење и ќе ја зачувате природата, туку ...
| | веќе видена | слични

Останато

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ во пресрет на утрешните саботни протести „Еден од пет милиони“, денеска изјави дека секој има право ...
сите 172 | | | веќе видена

До понеделник ќе се задржи стабилно и топло време, а во вторник ќе настапи промена на времето. Ќе има зголемена облачност со повремен дожд и ќе дува умерен до ...
сите 170 | | | веќе видена

Бев во посета на кичевската населба Ламели. Имаме тешко секојдневие, незнаење на власта и огромна неспособност. Имаме неправда на секој чекор, напиша лидерот ...
сите 171 | | | веќе видена

,,Ова е ИД на денот на изборите . Ова е ИД денеска” , рече Трамп покажувајќи им на новинарите географска карта со бројни црвени точки претходнои со бела ...
сите 107 | | | веќе видена

Советот за стабилизација и асоцијација денеска во Брисел на петнаесеттиот состанок помеѓу Република Северна Македонија и Европската Унија ги поздрави ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откријте ја моќноста и удобноста на новото Пиканто

Од:
До кого (е-маил):
Порака: